יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

ממנטו
לך לעמוד הקודם  1, 2

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
yanivtali
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 16/08/06

הודעהפורסם: 14:41 16/08/06    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

למה אף-אחד לא מדבר על השחקן הראשי והמהמם גיא פירס ששיחק גם ב"שני אחים", "פרסיליה מלכת המדבר", "מכונת הזמן" ועוד כמה סרטים כמובן? חוץ מזה שהוא ממש יפה (לא כמו סטניסלאס מרהאר מ"דוקטור ריי" האומנם ) וכישרוני.

ובקשר לסרט (אחלה סרט, הסרט האהוב עלי) אל תנסו למצוא תשובות לכל דבר כי לא הכל חייב להיות ברור. זה כמו בחיים אם תנסו להבין כל דבר בסופו של דבר לא תבינו כלום.
אורח

הודעהפורסם: 19:01 27/01/08    נושא ההודעה: גרועעעע הגב עם ציטוט

הסרט הזה הוא גועל נפש משעמם וחסר כל דבר אני היייתי יכולה לוותר על הסרט בקלות אבל היה לי עליו עבודה והייתי חייבת ליראות אותו הסרט הכי גרוע שראיתי בחיים שלי הוא משעמם מאוד וכל הזמן רק רציתי שהוא יגמר זה כמה שהיה לי משעמם איך אתם יכולים לתת לסרט הזה 5 כוכבים איך לסרט הזה הייתי נותנת 0
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי