יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

למי שראה את- The Ring

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 2:56 10/03/03    נושא ההודעה: למי שראה את- The Ring הגב עם ציטוט

מי שלא ראה עדיין- ספוילר
עכשיו אני חושב שהבנתי את הסוף אבל לא בטוח:
בסוף רייצ'ל (נעמי ווטס) שואלת את עצמה למה היא לא מתה,מה היא עשתה שהוא לא (נוח).ואז היא רואה את ה-Copy שהיא עשתה לקלטת.ומה שאני הבנתי הוא שמי שעושה Copy,זאת אומרת מפיץ את זה אז הוא לא מת בסוף.ובגלל זה היא גם לוקחת את ה-Copy ועושה עוד אחד עם היד של הבן שלה (כדי שהוא גם כאילו יפיץ את זה ולא ימות).מי שראה את זה בבקשה שיגיב מה הוא חשב על הסוף.בכל אופן זה סרט טוב,עם קטעים מותחים טובים מאוד.
ודרך אגב-לפי דעתי התרגום בעברית הוא טעות!! זה היה צריך להיות-הטבעת.ולא הצלצול.כי על הפוסטר,וזה גם ה-Tagline של הסרט כתוב:
Before you die,You see the ring . רואה את הטבעת! לא שומע אותה.נכון שיש גם צלצול שמגיע אחרי שאתה רואה את הקלטת אבל הם התכוונו לטבעת-שזה האור שנוצר אחרי שהבאר נסגרת,נוצרת מין טבעת של אור שאת זה אתה רואה לפני שאתה מת.אני בטוח שאני צודק.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 3:55 10/03/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ספוילר ספוילר ספוילר אוקי בדקתי עכשיו באתר ואני אכן צדקתי.סמארה מורגן רצתה שכל מי שיראה את זה יעבור את מה שהיא עברה (היא הייתה חיה שנזרקה לבאר ואחרי 7 ימים היא ראתה את טבעת האור ומתה).והדרך היחידה להינצל מהקללה ולא למות אחרי 7 ימים היא להפיץ את זה ולהראות את זה למישהו אחר.מחוכם ויפה. הסרט היה ממש טוב,שווה לראות.אחד הסרטים המפחידים ומותחים שראיתי.

אגודל למעלה אגודל למעלה
יניב חקמן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 15:16 11/03/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ספוילר רציני!!!!! מי שלא ראה את הסרט מומלץ מאוד שלא יקרא את ההודעה!!!

הסיבה שסמארה מורגן לא "הרגה" את רייצ'ל היא באמת בגלל שרייצ'ל יצרה עותק מהקלטת, מהסיבה, שלדעתי לקוחה מ"החוש השישי", שסמארה רצתה שיקשיבו לה ולא יתעלמו ממנה, שינסו לפענח את התעלומה.
לגבי הסרט עצמו, אני חושב שהסרט עשוי טוב מאוד, הוא מצולם כהלכה וערוך מצוין, אבל העלילה שלו "עשירה" בחורים והנקודות המרכזיות לא מובהרות כמו שצריך על ידי הבמאי. הוא מותח, בגלל העריכה, המוזיקה, והצילום הטובים שלו, אך עם זאת מאכזב כי כל פעם יש הרגשה שמשהו עצום הולך לקרות ובסוף לא קורה יותר מדי (בעיקר הסוף, שהיה מאכזב מאוד ומתסכל). השוותי את הסרט הזה בפורומים אחרים כבר לגבינה שוויצרית. תחשבו למה אגודל למעלה [/b]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 0:44 12/03/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ספוילר ספוילר
אני חשבתי דווקה שהסוף נחמד מאוד,שהדרך היחידה להיפטר מהקללה של סמארה היא להעביר את הקלטת למישהו אחר וככה להינצל אבל לדפוק את הבאה... חיוך גדול . הסרט גם מאוד מותח ומסקרן כולו.אהבתי מאוד גם שהיה כתוב כל הזמן איזה יום זה עד ליום השביעי,זה היה מאוד מותח גם. אתה מסכים איתי גם לגבי שהיו צריכים לקרוא לזה כאן הטבעת? זה ממש ברור לפי דעתי למי שראה את הסרט שהטבעת זה השם המקורי באנגלית ולא הצלצול... בכל מקרה אהבתי אותו מאוד והוא אפילו נכנס לחמשת סרטי האימה הגדולים שלי.
אורח

הודעהפורסם: 19:17 12/03/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני אישית לא כ"כ התלהבתי, זאת אומרת כן נהנתי,הוא סרט אסטתי ומיוחד, אבל סה"כ דיי מאכזב. אני לא חושב שהיו צריכים לקרוא לו "הטבעת" אך בוודאי שלא צריכים לקרוא לו "הצלצול".
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 0:29 13/03/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הטבעת אבל זה השם המקורי...
הסברתי את זה כבר מקודם...
Before you die you see the ring
hernan
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 24/06/02

הודעהפורסם: 3:52 14/03/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

just a comment: someone said above that the idea was stolen from the 'six sense' ,well, if you check the facts, this movie is based on a japanese movie. the story for the japanese movie, you can be sure, was not stolen from the 6 sense.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 1:24 16/03/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

נכון מאוד. אבל אני לא חושב שהוא התכוון שהם גנבו רעיון מהחוש השישי... אני בכלל לא חושב שהסרטים דומים...
Anyway, The Ring Kick Ass
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 6:33 21/03/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

האמת שאין לי ממש כח לדבר על The Ring ועל החורים/חוסר ההיגיון שבו. סה"כ הסרט מאוד "יעיל" אבל חסר עמוד שידרה אמיתי - בקיצור, סרט טוב לסוגו, אך רחוק מסרט טוב באמת.

אם מישהו רוצה להעמיק, יש ב-Salon כתבה שמנסה לפצח אותו:
Decoding "The Ring"
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי