יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

בצל האוסקר: ספיישל ההמלצות של וולאס, 13-14 בפברואר.

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 0:13 12/02/04    נושא ההודעה: בצל האוסקר: ספיישל ההמלצות של וולאס, 13-14 בפברואר. הגב עם ציטוט

שלום לכולם ואלו ההמלצות לסוף השבוע כולל ערוצי האוסקר!

שישי:
ערוץ 10, שעה 24:20 – פסיכו. סרטו הקלאסי של אלפרד היצ'קוק. הסרט היה מועמד בין השאר לפרס הבמאי אבל לא זכה בשום אוסקר! (לא יפה...)

ערוץ 8, שעה 8:45 – סטודיו למשחק עם הלן האנט. השחקנית המעניינת שהחלה את דרכה דווקה בטלויזיה וזכתה גם בפרס האוסקר על הכי טוב שיש מדברת פה על כל מה שמעניין.

ערוץ E, שעה 12:45 – מאחורי הקלעים-צ'ק פתוח. חצי שעה על הסרט החדש מבית היוצר של פיליפ ק.דיק ז"ל (דו"ח מיוחד, בלייד ראנר) שכתב כאמור את הסיפור הקצר של הסרט.

ערוץ YES אוסקר:
11:50 – בחזרה לעתיד 1+2. 2 הסרטים הראשונים בסדרה שהיו מועמדים וזכו (הראשון) בקטגוריית האפקטים.

15:40 – מי הפליל את רוג'ר ראביט?. עוד סרט של רוברט זמקיס שגם בו משחק כריסטופר לויד.וגם פה הסרט זכה על האפקטים.

21:30 – דו"ח מיוחד. בכורה טלויזיונית לסרט שלפי דעתי הוא הטוב ביותר של 2002. טום קרוז בסרטו של סטיבן ספילברג על יחידת Pre-crime שעוצרת את הפושעים לפני שביצעו את הפשע. אבל מה קורה שהמערכת מתחילה לרדוף אחריך ואין לך מושג מיהו הבן אדם שאתה כביכול אמור להרוג?. פיליפ ק.דיק כתב את הסיפור הקצר עליו מבוסס הסרט. גם עם הופעה טובה מאוד של סמנטה מורטון שמועמדת אגב
השנה לפרס השחקנית על "באמריקה". הסרט היה מועמד לעריכת סאונד אבל היה צריך לקבל יותר...

23:55 – התפוז המכני. סרטו המפורסם של סטנלי קובריק שהיה מועמד בין השאר לסרט ולבמאי הטובים ביותר.

ערוץ סינמה אוסקר:
19:15 – מכסחי השדים. הקומדיה\מדע בדיוני החביב. הסרט היה מועמד על האפקטים ומשחק בו ביל מארי שמועמד בטקס השנה לפרס השחקן הראשי על אבודים בטוקיו.

21:00 – פורסט גאמפ. הסרט המנצח של טקס 95. עם זכיות בסרט הטוב ביותר,הבמאי והשחקן הראשי לטום הנקס. הבימוי הוא שוב של רוברט זמקיס.

23:20 – שבעה חטאים. סרטו השני של הבמאי דיוויד פינצ'ר. מותחן פסיכולוגי כמו שצריך להיות עם משחק מעולה של בראד פיט ומורגן פרימן. עוד משחקים: גווינית' פאלטרו ועוד שחקן נהדר שאני לא יגיד את שמו כדי לא להרוס למי שעוד לא ראה. הסרט היה מועמד על עריכה אבל היה צריך לקבל יותר...

שבת:
ערוץ 1, שעה 13:30 – לארי פלינט: האיש והסקנדל. הסרט על סיפורו האמיתי של יוצר המגזין "האסלר". הסרט היה מועמד על השחקן הראשי (וודי הארלסון) והבמאי (מילוש פורמן). עוד משחקים-קורטני לאב ואדוארד נורטון שזהו היה סרטו השני.

YES-1, שעה 11:40 – אוסטין פאוורס. הסרט הראשון בטרילוגיה של מייק מאיירס. עם אליזבת הארלי,סת' גרין ועוד... לשם שינוי הסרט הזה לא היה מועמד לאוסקר (לא יכלו להביא משהו על התלבושות?)

YES-2, שעה 14:15 – בחזרה לעתיד 3. בשישי היו את השתיים הראשונים,השלישי לא קיבל מועמדות לאוסקר אז תוכלו לראות אותו היום.

ערוץ YES אוסקר:
21:30 – יום אימונים מסוכן. סרט מתח\אקשן חביב מאוד שזיכה את דנזל וושינגטון באוסקר והביא מועמדות גם לאיתן הוק.

23:30 – נשק קטלני. הראשון בסדרת הסרטים של מל גיבסון ודני גלובר. הסרט היה מועמד לסאונד והבימוי הוא של ריצ'ארד דונר (מווריק,תיאוריית הקשר)

ערוץ סינמה אוסקר:
18:30 – הארי פוטר ואבן החכמים. הסרט על הספר הידוע. היה מועמד לשלושה אוסקרים בקטגוריות הסאונד והאפקטים כמובן...

21:00 – כמעט מפורסמים. בכורה טלויזיונית לסרטו המקסים של קמרון קרואו (ג'רי מגוויר). וויליאם מילר בגיל 15 מצטרף ללהקה Stilwater כדי לכתוב עליה למגזין הנחשב ה-Rolling stone.מסע נהדר לסצינת המוזיקה של שנות השבעים וסרט חובה למי שאוהב מוזיקה בכלל!. עם פטריק פיוג'יט האלמוני,ג'ייסון לי,קייט האדסון,פאנסיס מקדורמנט ועוד... התסריט של קמרון קרואו זכה באוסקר והשחקניות קייט האדסון ופרנסיס מקדרמונט היו מועמדות לתפקיד המשנה.

המלצה לאמצע השבוע:
יום שלישי, סינמה אוסקר,שעה 23:20 – חומות של תקווה. אחד הסרטים הטובים ביותר אי פעם (לפי דעתי לפחות) על פי ספרו של סטיבן קינג. הסרט היה מועמד ל-7 אוסקרים אבל לא זכה באף אחד (וזאת שערוריה!). טוב הוא נפל על שנה קשה ביחד עם פורסט גאמפ וספרות זולה...עם טים רובינס ומורגן פרימן הנהדרים בסרטו של פרנק דרבונט.

זהו להפעם, נתראה כנראה שבוע הבא עם עוד סרטי אוסקר והמלצות רבות (אני מקווה). אגודל למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
noni_dp
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 6/06/03

הודעהפורסם: 7:40 12/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מחר הוא גם יום שישי ה-13 ותכננתי לקחת בוידאו כמה סרטים שיתאימו לאווירה, ביניהם פסיכו, אבל אני רואה שהוא ישודר מחר בערוץ 10 (אולי גם, בהשפעת שישי ה-13). בכל מקרה, תודה וולאס...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
Elad ZZZ
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/01/04

הודעהפורסם: 10:20 12/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

וויליאם, אני רואה ששכחת סרט שרוב מעריצי "ריקוויאם לחלום" ודארן ארונופסקי ירצו לראות.
לסרט קוראים פיי (Pi), והוא משודר ביום שבת וביום ראשון בכבלים.
ביום שבת בערוץ סינמה 1, בשעה 21:30.
וביום ראשון באותו ערוץ, בשעה 13:40.

אני ממליץ מאד על הסרט. אהבתי אותו יותר מאשר את "ריקוויאם לחלום".
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 18:19 12/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני לא משתייך לקטגוריית מעריצי רקוויאם לחלום,סורי...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
Elad ZZZ
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 8:49 13/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כן.. גם אני לא אהבתי ת'סרט כל כך ("ריקוויאם לחלום").. מסיבות שונות.
בכל מקרה, אני עדיין ממליץ על הסרט פיי.
לטעמי סרט יותר מעניין, עם עלילה ממש מקורית.
ויש בו היבטים של קולנוע סוריאליסטי.
ולכן אני ממליץ גם לאלה שלא מעריצי ארונופסקי ו- "ריקוויאם לחלום" לצפות בו.

אני אתן תקציר:
גאון מתמטאי, בשם מקס כהן, מאמין שלכל מה שקורה בעולם יש תבנית מתמטאית כלשהי. והוא מנסה למצוא את התבנית בעזרת נוסחת הפיי. אז מתחילים סוכנים מיוחדים של חברות בוול סטריט ודתיים קיצונים שמאמינים בקבלה (תורת הנסתר היהדות) לרדוף אחריו בכדי שזה יעזור להם למצוא את שמו האמיתי של אלוהים.
עם התגלגלות העלילה ניתן לראות את התמוטטות העצבים של מקס שבאה לידי ביטוי בהתקפי שכחה והזיות.

הסרט מצולם במצלמת 16 מ"מ - שחור לבן.
דבר שלא גורע מהסרט.
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 13/11/03

הודעהפורסם: 12:43 13/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

נשמע ממש מעניין.. חץ למעלה סימן קריאה
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 19/04/03

הודעהפורסם: 19:46 13/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כל הכבוד על ההמלצות! אגודל למעלה
אני רואה שבסוף מצאת את מה שיס משדרים, ואכן ביס יש הרבה סרטים יפים וגם בדיגיטלי.
ומי שבא לו להזמין סרטים ביס שואו או בהום סינמה, אז יש כמה יפים ומומלצים:
השתול- מותחן ריגול ופעולה על טירון בסי. איי. איי. שמגלה ששום דבר הוא לא כמו שהוא נראה. קולין פארל ואל פאצ'ינו מפגינים את מיטב כישוריהם בסרט מותח זה.
תפוס אותי אם תוכל- אחד הטובים ביותר של סטיבן ספילברג. קומדיה\דרמה\סרט פשע חביב ביותר המבוסס על סיפור החיים של נוכל מבריק. משחק מעולה של ליאונרדו דיקפריו וטום הנקס.
ויש גם את כנופיות ניו יורק שכבר המלצתי עליו בעבר עם ליאונרדו דיקפריו, קמרון דיאז,דניאל דיי לואיס וליאם ניסן. סרט זה של מרטין סקורסזה היה מועמד ל5 פרסי אוסקר.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
Elad ZZZ
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 10:05 14/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ולא זכה באף אחד מהם..
הבנתי שהשתול גם כן סרט לא משהו.. "על הפנים" נאמר לי. למרות שלא יצא לי לראות אותו.
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי