יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

להרוג את ביל וחידת ארבע השנים ?

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
zvysha
אורח

הודעהפורסם: 12:51 8/02/04    נושא ההודעה: להרוג את ביל וחידת ארבע השנים ? הגב עם ציטוט

הי

אולי מישהו יוכל לעזור לי עם זה, כשאומה תורמן מתעוררת לאחר התרדמת, איך היא יודעת שעברו ארבע שנים רק מלהסתכל על הידיים שלה ?

תודה
אורח

הודעהפורסם: 20:15 8/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

בפעם האחרונה שאני הייתי בבית חולים שמו לי איזה צמיד על היד, לא שאני זוכר מה היה רשום בו מוציא לשון
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 22:02 8/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כן בהחלט מקשטים אותך בצמידים עם שם ותאריך בעת אשפוז. בצפייה הבאה אנסה לשים לב לנושא.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
Elad ZZZ
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/01/04

הודעהפורסם: 22:04 9/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני רושם את דעתי:
לפי דעתי מאחר שהיא היתה רוצחת סחירה והכל, "הכלה" היא גברת בעל חושים חדים ביותר והיא יכלה לדעת שהיא התבגרה ב-4 שנים על ידי שתי דרכים:
1. הזדקנות העור.
2. ידוע שיש על כפות הידים, קו שנקרא "קו החיים". ולמרות שאני איני יודע איך לקרוא אותו או משהו, אני מניח שטרנטינו יודע קצת יותר (או ידע אישי או מחקר) והוא החליט לשלב אותו כאמצעי שדרכו יודעת "הכלה" שעברו 4 שנים.. לדעתי קו החיים משתנה ככל שמתבגרים.

לדעתי הדרך השנייה היא הנכונה. תמיד טרנטינו אוהב להשתמש בסרטים שלו במוטיבים מסתורים כאמצעים מישניים בעלילות הסרטים שלו.. זה מוסיף מסתוריות ומקוריות לסרטים שלו לטעמי.
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 23:14 11/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אלעד, רעיון מעניין.
קו החיים מחולק בצורה מוחשית לפרקי זמן החיים שלנו (לצורך העניין, גיל) וברגע שאירוע טראגי או פיזי (מוחי) פוקד אדם מסויים נוצרים במקום המסמן את הגיל על קו החיים איים או שברים, והוא לא אחיד.

אני לא זוכר בדיוק את הסצינה בסרט, אבל ייתכן ואף הגיוני שההשערה שהעלית נכונה!
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי