יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

Meet the Fockers-הסרט הצלחה גדולה0:

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
נאור
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 2/08/03

הודעהפורסם: 15:13 20/01/05    נושא ההודעה: Meet the Fockers-הסרט הצלחה גדולה0: הגב עם ציטוט

Meet the Fockers-הסרט מרשם כהצלחה גדולה בארה"ב,הוא עדיין מוקרן וכבר כרגע הוא ממוקם במקום ה40 בשוברי הקופות בכל הזמנים(!).
גם השבוע הוא הגיע למקום ה2 בשוברי הקופות בארה"ב,לאחר שגרף סכום נאה ביותר וכמעט שלקח את המקום הראשון שוב.
יש לכם מידע על הסרט הזה?,אנשים פה ראו אותו?
שמעו עליו דברים טובים?
כל דבר בנוגע לסרט הזה יעזור בהחלט
אגודל למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
yevgeniy_11
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 19/04/03

הודעהפורסם: 9:33 21/01/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

את הסרט אני לא ראיתי, אבל הסרט הוא סרט המשך הרי לפגוש את ההורים, שאותו אני כן ראיתי ויכול להגיד שזה סרט לא רע כלל, הוא מצחיק ודי מהנה, לא יצירת מופת אבל אפשר לראות. ונראה לי גם שההמשך שלו יהיה נחמד.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
אורח

הודעהפורסם: 16:01 24/01/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

עידכון:
הסרט התקדם למקום ה35 בשוברי הקופות בארה"ב(!),כשהוא עובר בדרך את צעצוע של סיפור 2,ברוס הגדול מכולם.....
הוא ר 2 מיליון פחות מהארי פוטר והאסיר מאזקבאן.
כמו שאני רואה את זה כרגע יש לו סיכוי מעולה להיות ב30 הראשונים....
אני מחכה בקוצר רוח לראות את הסרט הזה(:
מתי הוא מגיע לארץ? חיוך
yevgeniy_11
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

הודעהפורסם: 16:10 24/01/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסרט מגיע לארץ ב- 3.2.
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 10:58 28/01/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסרט באמת מאוד מאוד מצליח. למרות הצלחת הסרט הראשון, מימדי הצלחתו של ההמשך די מפתיעים. נכון לעכשיו הסרט הרוויח (בארה"ב בלבד) כ- 250 מיליון דולר! והוא עלה לאקרנים רק ב-22/12/04. באמת שאין סיבה כבר לעשות סיכומים (הסרט עדיין רץ חזק בקופות), אבל כבר עכשיו הוא במקום ה-5 מבחינת ההכנסות לסרטים שיצאו ב-2004 (מעל "האסיר מאזקבאן", "היום שאחרי מחר" ואולי אפילו יעבור את "משפחת סופר-על").

בין שאר הגורמים להצלחת סרט ההמשך, נמצאים גם "שחקני החיזוק" שנוספו אליו - דסטין הופמן וברברה סטרייסנד (שזו הופעה הראשונה בסרט מאז "שתי פנים למראה" שיצא ב-1996).

אישית, אני לא כל כך אהבתי את הסרט הראשון, יש בו יותר מידי סבל לטעמי. אתם מוזמנים להציץ בביקורת שיעל כתבה בזמנו על הסרט:
http://movies.israel.net/show.php?s=meet
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
אורח

הודעהפורסם: 13:09 9/02/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

במקרה אתמול היה לי יומולדת אז החלטנו ללכת לסרט פגוש את הפוקרס........אני לא יודעת למה הוא בכלל בקטגוריה של קומדיה כי הוא ממש אבל ממש לא מצחיק ובתור אחת שאוהבת קולנוע וגם במגמת קולנוע אני לא הכי ממליצה לכם ללכת לראות אותו בקולנוע כי הוא יותר סרט כזה של בית ולא של קולנוע לא שווה לשלם עליו ............ד"א בחיים שלי לא נרדמתי בסרט וזאת הפעם הראשונה שפיספסתי את הסוף של הסרט כי הרי כולנו נרדמנו ולא מעייפות כי זה פשוט שיעמם.....
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 1:41 10/02/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מזל טוב.
אז הוא רק משעמם, או בדומה לראשון, גם "צער בעלי חיים"?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
yevgeniy_11
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

הודעהפורסם: 18:28 20/02/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ראיתי את הסרט והוא לחלוטין לא רע. הוא פחות או יותר כמו הראשון- יש בסרט כמה קטעים מצחיקים אבל הוא סך הכל נחמד ותו לא. אפשר לראות אבל לא חייבים.
Bitton
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 5/11/03

הודעהפורסם: 16:12 25/02/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

גם אני ראיתי והוא לא קורע מצחוק ולא שנון ברמה מעולה! הוא קומדיה חמודה כזאת, לא קומדיה מטורפת.....חמוד אבל אפשר לחכות לדיוידי....מלבד הפן של הבידור הוא גם די מרתק ומעניין....
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי