יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

למי שראה את- דוני דארקו
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 1:35 16/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ארגורן:
לפי הבמאי ריצ'ארד קלי ממה שאני זוכר אז הדמות של דרו ברימור היא גם אחת שמובילה את דוני לסוף של הסרט (כמו רוב הדמויות בסרט).

וה-Cellar Door שהיא גם כותבת על הלוח ביום שהיא עוזבת זו הדלת של Grandma Death שבה דוני נכנס עם גרטשן בסוף הסרט...(הם נכנסים לא ממש לבית שלה אלה למרתף כזה...). גם אני לא שמתי לב לזה עד שהבמאי אמר את זה ברגע שהם הגיעו לשם.

ודרו ברימור אגב גם הפיקה את הסרט והבמאי אומר ששיש את השיחה על הדרדסים של דוני והחברים שלו אז הם רצו להשיג זכויות כדי לשים בסצינה הזאת בובה של דרדס אז דרו ברימור דיברה באיזה 4 בבוקר עם מי שהמציא את הסדרה או עם הבן שלו אני כבר לא זוכר... הם השיגו אישור אבל בסוף האיש האחראי על האביזרים בסרט לא מצא בשום מקום בובה של דרדס... אגודל למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
ארגורן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/03/03

הודעהפורסם: 11:52 16/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

עם אנחנו כבר מדברים על הסדרה "דרדסים" אז יש לי סקופ , מדובר בסדרה אנטישמית לא פחות ולא יותר. הסדרה היא סדרה שהופקה בגרמניה וגרגמל מיוצג שם בתור היהודי והדרדסים הם הגרמנים "טובי הלב". כועס

עכשיו בקשר לדמותה של דרו ברימור , גם אני הבנתי שהיא מובילה את דוני דארקו לסוף של הסרט אבל אני לא יודע עם זה במודע או לא.
אני חושב שמסתתר תעלומה קטנה בקשר ל Cellar Door , שדוני שואל אותה מה זה אומר , היא אומרת שמישהו אמר לה שהמשפט הזה או המשפט היפה ביותר בשפה האנגלית.

השאלה היא מי מהדמויות בסרט אמר לה את זה??.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
עודד
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 12/06/02

הודעהפורסם: 13:45 16/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ממממ..... זה ממש מסביר לי בדיעבד למה תמיד הייתי בעד גרגמל ובעיקר חדחתול. תודה על המידע אראגורן חיוך

עודד
שח_מט
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 21/07/02

הודעהפורסם: 10:07 23/11/03    נושא ההודעה: דוני דוני הגב עם ציטוט

ראיתי אתמול ב- DVD עדיין ללא הסצינות המחוקות והקומנטרי.
מצאתי אתר שמסביר הכל יפה יפה:
http://www.tonystuff.co.uk/darko-spoilers.htm

דיון דומה למה שהיה פה:
http://pub78.ezboard.com/fgaryjulesandthegrouprulesfrm2.showMessage?topicID=6.topic

והביקורת של יעל:
http://movies.israel.net/donnie/donnie.html
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 10:41 23/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אהלן, בקשר ללינק הראשון, יש לי *המון* בעיות עם ההסברים שלו. יכול להיות שיש דברים שאני לא זוכרת מספיק טוב, אבל לדעתי האיש עשה קצת "סלט" מכל מה שהוא שמע וראה.
ספוילר
לפי ההסבר שמוצג באתר ההוא, דוני, בכך שהוא שולח את המנוע חזרה בזמן, יוצר מצב בו אמו ואחותו לא יהיו על המטוס. ראשית, אני לא חשבתי שבגלל אובדן המנוע המטוס מתרסק! יש אינדיקציה ברורה לכך בסרט? שנית, גם אם הוא מציל את אמא שלו, אחותו הקטנה עדיין תהיה שם. בקיצור, כל האזכור של הצלת אמו לא נראה לי...

אבל הדבר שהכי לא אהבתי הוא משהו בגישת ההסבר. יש "מתים מתומרנים" ויש "חיים מתומרנים" והכל קורה ומתרחש רק כדי לגרום לדוני להבין שאין לו ברירה פרט להקריב את עצמו. אפשר אולי להסתכל על הסרט ככה, אבל אני אוהבת לחשוב שדוני עובר התפתחות אמיתית ושלא הכל כל כך קבוע. שדוני מתאהב, ושגרטשן גם היא באמת מתאהבת, ולא רק מתומרנת. שהמפגשים שלו עם המורים נובעים מהאישיות של המורים ומהחיפוש שלו, ולא רק מכך שהם מתומרנים. אם כולם *רק* מתומרנים מה היופי שיש במפגשים האנושיים ובהחלטה של דוני בסוף? זה הופך את ההחלטה של דוני, את הבחירה האמיצה להקריב את עצמו רק לתוצאה של ארועים ולא לבחירה אמיתית.

מה שאני אהבתי בסרט לא מצוי רק בתחכום שלו - בתנועה בזמן, בפרדוקסים וכו', הסרט הזה נגע בי באופן רגשי. בלבטים של נער ששואל את השאלות הגדולות - למה כדאי לחיות? מה שקר ומה אמת? האם אנחנו לבד ומה מחבר אותנו ביחד? אהבתי את הרגישות של הסרט למצבים אנושיים, והסברים שמנתחים את הסרט בצורה כל כך אנליטית אינם לא נכונים, אבל משהו בהם מפספס את המהות של הסרט. הסרט הזה הוא לא חידה, הוא חוויה.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
שח_מט
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 21/07/02

הודעהפורסם: 11:42 23/11/03    נושא ההודעה: מתומרנים... הגב עם ציטוט

אני לקחתי את הנסיונות להסברים שלו ושל אחרים בכיוון יותר קל. מתומרנים לא בהכרח עושים הכל ובמודע כדי לגרום לו וכו' אלא נמצאים שם ויוצרים מציאות מסוימת שבה הוא יפעל בדרך מסוימת.
המתומרנים האלה די בולטים בקטע של הספר והסבריו שאמורים לתת בכל זאת את המסגרת לסרט. והסרט אמור לפעול במסגרת של התיאוריות שם אחרת הכל פנטזיה ובלבול מוחלט.

האמת? אני מכיר כמה שראו אותו עשרות פעמים ויחסית ל HYPE המטורף סביבו, קצת התאכזבתי בעיקר מזה שלא היה לי התרגשות בסוף (כמו בחוש השישי, בלתי שביר, החשוד המיידי וכו') והייתי צריך להפעיל המון חשיבה והגיון כדי לפענח את הסוף ושאני אחיה איתו בשלום.
מיד אחרי צפייה ראשונה רצתי לאינטרנט, ואח"כ ראיתי אותו שוב! שמים לב ליותר פרטים... הוא ויזואלית יפה. שחקנים טובים. SCORE מדהים כמו שאמרת. היום אני אראה את הסצינות המחוקות (אומרים שמוסיפות די הרבה) והקומנטרי. מחכה לסרט הבא שלו.

אגב, בשרשרת הסרטים שהשפיעו על המטריקס - DARK CITY מאכזב למדי. הקומה ה- 13 היה מעניין יותר. שווה לפתוח דיון שלם על מאיפה המטריקס לקחו/גנבו את הרעיונות (פרט לויז'ואל הייחודי שלהם).

שחר
אורח

הודעהפורסם: 22:32 23/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

William Wallace כתב/ה:
3.
כי הוא הצליח להעביר את המנוע בחזרה בזמן ולצאת מהעולם המקביל שלא היה יציב כאמור. זה שהוא מת זה בגלל שהמנוע נפל בחדר שלו.הוא היה אמור למות בהתחלה אבל הוא לא רק בגלל שפרנק הוציא אותו החוצה...

.

למה העולם לא היה יציב?? מה היה לא יציב בו?? הרי ההבדל היחידי בעקרון בין העולם המקורי לזה של ה28 יום הוא אם דוני חי או לא-המנוע עדיין עבר בחור תולעת חזרה בזמן...מה היה לא יציב?
ולמה פרנק הציל אותו בכלל? מה זה משנה אם הוא חי או מת?
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 0:18 24/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

בזמן שהמנוע בטעות עבר בחזרה בזמן בהתחלה הוא גרם לעולם להיות לא יציב וצריך להחזיר אותו בחזרה למצב הרגיל.
ופרנק בחר אותו. אבל לא יודעים למה דווקה הוא. לא ממש אומרים את זה בסרט.אבל זו הייתה בחירה נכונה כפי שמתברר בסוף...

ואני ממליץ לכולם שלא ראו את הקומנטרי של ריצ'ארד קלי לראות! כי הוא מדבר שם הרבה על התהליך של העלילה והסרט והדמויות.
אורח

הודעהפורסם: 19:15 26/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אתה אומר כשכהמהוע חזר בזמן הוא גרם לעולם להיות לא יציב-אבל גם שהכל חוזר בזמן אחורנית לנקודה בה נופל המנוע-המנוע עדיין נופל...ההבדל היחידי הוא שדוני חי, ואחכ דוני מת. זאת אומרת שמה שעושה את העולם לא יציב זה לא המנוע, כי הוא בכל מקרה מצוי בשני המקרים, אלא חייו של דוני.
אז השאלה שלי היא למה חייו של דוני הם אלה שמסדרים את העולם? איך לעזאזל זה קשור בכלל?
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 0:38 28/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

זה לא שהחיים שלו מסדרים את העולם זה זה שהוא העביר את המנוע בחזרה בזמן לעולם הקודם...

כבר נמאס להסביר פה דברים פשוט תראה את הסרט שוב ושוב וגם עם הערות הבמאי ותעבור גם על התוספות ב-DVD שמסבירות עוד...
אבישי
אורח

הודעהפורסם: 16:17 30/11/03    נושא ההודעה: דוני דרקו הגב עם ציטוט

שלום לכל צופי הסרט דוני דרקו
אני ראיתי את הסרט בלי הערות הבמאי ואני יכול להגיד שממש נהיתי ממנו
אני חושב שכל היופי בסרט הזה שאפשר לפרש אותו בכל מיני צורות
הפירושים שניתנו לו בפורום אולי נכונים מבחינת היוצר אבל הם ממש הופכים את הסרט למשעמם.אני חושב ש אין פיתרון חד משמעי למה שקורה בסרט וזה טוב.
דיאלוגים-מצויניים (כמעט ברמה של מועדון קרב)
ההיתי אומר סוף נהדר (כמו החשוד המיידי) ומשאיר לך רצון עז לראות אותו שוב
(כמו"כחול מושלם"-אנימציה יפנית במיטבה-אני ממליץ בחום(יש באוזן השלישית)).
אבישי.
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 22:27 30/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני מסכימה איתך, ותודה על הממלצה ל"כחול מושלם", אני אבדוק אם אני מוצאת אותו באוזן בהזדמנות.
אבישי
אורח

הודעהפורסם: 16:15 2/12/03    נושא ההודעה: כחול מושלם הגב עם ציטוט

ליעל שלום,
אשמח לדעת מה דעתך על הסרט "כחול מושלם",
אבישי.
ישי
אורח

הודעהפורסם: 0:42 5/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

נדמה לי שיש נושא חשוב שפחות התייחסו אליו בדיון לעיל - הבחירה החופשית.

מצד אחד דוני כותב "הם הכריחו אותי לעשות זאת" והוא עושה כל מה שפרנק אומר לו, מצד שני הוא מתפלמס לגבי ה"חנית" וחושב האם האנשים חייבים ללכות בעקבות ה"חנית".

הסרט גם בנוי על זה שדוני כל הזמן מקבל "רמזים" מה הוא צריך לעשות, אבל לא בהכרח שהוא יבין זאת - מצד שני פרנק אומר לו מפורשות מה לעשות.

בסופו של דבר נדמה שההחלטה היא שלו והוא לא היה חייב להציל את העולם.

לא סתם נכנס כל העניין של אלוהים - בחירה חופשית הוא נושא המטופל רבות מאד מאד בכל תאולוגיה.

סתם נקודה למחשבה.
Morbid Angel
חבר/ת פורום מתחיל/ה
חבר/ת פורום מתחיל/ה

בפורום מ: 14/11/03

הודעהפורסם: 11:05 5/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

William Wallace כתב/ה:
זה לא שהחיים שלו מסדרים את העולם זה זה שהוא העביר את המנוע בחזרה בזמן לעולם הקודם...

כבר נמאס להסביר פה דברים פשוט תראה את הסרט שוב ושוב וגם עם הערות הבמאי ותעבור גם על התוספות ב-DVD שמסבירות עוד...

למה אתה מתחמק משאלתו?

אני גם רוצה מאוד לשמוע את התשובה לשאלתו כי גם אצלי העניין הזה לא כל כך ברור..

אשמח אם נרחיב את הדיון על העניין הזה.

לדעתי "אורח"

נכון, דוני היה מת בכל מקרה וגם ככה המצב חזר לקדמותו, אז למה בעצם צריך את כל ה-28 יום האלה כדי לגרום לדוני להחזיר את המצב לאיך שהוא היה כבר בהתחלה?

אוקי, לדעתי פרנק רצה שדוני יבין למה הוא מת ושב-28 ימים האלה
הוא יתאהב, יחזק את הקשר שלו עם אלוהים, יתגבר על פחדיו, והכי חשוב, לא ימות לבד..
פרנק בעצם רוצה שדוני לא ימות בלי שהוא מוכן לזה
אחרי ה-28 יום הוא עבר הרבה תהליכים שבעצם אחריהם דוני בעצמו היה "מוכן" למות.
The Shining
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 5/10/03

הודעהפורסם: 20:41 5/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הרגע סיימתי לראות את הסרט וגם אני עצמי נותרתי עם כמה שאלות:
ספוילר
1. בסוף, עם איזה כלי הוא חוזר בזמן? עם המכונית? ואם כן איך? הרי מכונית לא יכולה לעבור את מהירות האור...
2. איך זה שאחרי שדוני מת אז רואים באותו לילה שהוא מת כמה ילדים עצובים (פרנק, גטרשן ועוד כמה), הרי הם לא ידעו את זה?
3. הסרט די דומה למלהולנד דרייב לדעתי, כי אי-אפשר לדעת במלהולנד דרייב אם זה חלום או מציאות, ובסרט הזה אי-אפשר לדעת איזה יקום זה, באיזה יקום פרנק נרצח?
4. למה בסוף הדמות שפטריק סוויזי משחק בוכה?
5. השיר הזה שאפשר להשמיע כשקוראים את הביקורת, האם זה ג'ייק ג'ילנהול ששר את זה (זה שמשחק את דוני דארקו).
eranml
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 5/12/03

הודעהפורסם: 1:03 7/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

גם לי יש את אותן שאלות שלך יש בקשר לסוף

אבל אני חושב שקל להבין למה דמותו של סוויזי בוכה בסוף באמצעות המידע שיש עליו מהסרט:
הרי מסתבר שהאיש שהקרין ביטחון ולימד אנשים איך לסדר את חייהם, הוא מתעלל בילדים וכנראה שגם איש בלי הרבה ביטחון (או לפחות חיים נורמליים)- ולכן, נראה לי, שבבגלל שהוא כזה מתוסבך הוא בוכה.

בנוסף אני שהדמויות שעצובות בסוף לא עצובות בגלל שהם יודעים שדוני מת
(אבל אין לי מושג בגלל מה הן עצובות או אם בכלל. לא הבנתי ממש איך הסוף של הסרט מתאפשר לפי העלילה).
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 1:12 7/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

תשובות כמיטב הבנתי:

1. מצויין במפורש בסרט שכדי לסוע בזמן צריך למצוא "פורטל", ואז כל עצם מתכתי יכול להסיע אותך דרכו. מכונית עונה על ההגדרה, ואין שום קשר למהירות האור (מושג שאני לא זוכרת שבכלל מוזכר בסרט).

2. אני חושבת שהסרט מנסה להראות שלמרות שדוני הצליח להחזיר את הזמן אחורה ולבטל את היקום האלטרנטיבי שהתפתח במהלך אותו זמן, יש בכל זאת איזשהו זכרון חמקמק ששורד. אתה יכול לראות שפרנק, החבר של אחות של דוני וזה שדוני יורה בו בעין, שם את היד על העין שלו... אני חושבת שזה אחד הקטעים היפים בסרט. הם אמנם לא יודעים מה קרה, אבל משהו כן נשאר בהם... הזמן שחלף, וחזר לנקודת המוצא שלו, לא היה ללא שום השלכות.

3. קשה לי להתחבר לשאלה הזו ממש. די ברור לי שפרנק נרצח ביקום שלא היה אמור להמשיך ולהתקיים, כפי שנראה בסרט.

4. אני חושבת שערן הסביר יפה את התשובה לשאלה הזו. האמת היא שאני עד היום חשבתי, משום מה, שהחשיפה של העובדה שהוא ניצל ילדים תשמר גם אחרי החזרה בזמן... כרגע קשה לי להסביר למה, אולי כי זה משהו שנראה לי מאד חבל אם לא יהיה ידוע...

5. השחקן אינו זה ששר. בשניות אלו אני לא זוכרת את שם המבצע ואני קצת עייפה מכדי לחפש. אני בטוחה שאורן או מישהו אחר יוכלו לתרום את המידע.

לילה טוב!
ארגורן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/03/03

הודעהפורסם: 13:29 7/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

השיר שאפשר לשמוע בביקורת זה כמובן השיר "Mad World" ושרים גארי לואיס ומייקל אנדרוס.
The Shining
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 5/10/03

הודעהפורסם: 14:08 7/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

תודה רבה על התשובות. אגודל למעלה
אורח

הודעהפורסם: 20:19 8/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אוף ! חפשתי ב"ענק הוודיאו" את הסרט, ואמרו שיש להם בלי תרגום ! איזה באסה !
יעל וכל מי שראה אריתם את הסרט בלי תרגום??

איזה נפילה זה "ענק הווידאו" לעומת האזון....אין מה להשוואות בכלל....
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 0:12 9/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ב-DVD אין אותו עם תרגום אבל עודד נראה לי אמר שהוא ראה אותו בוידאו עם תרגום איפה שהוא...
עודד
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 12/06/02

הודעהפורסם: 7:35 9/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני לא בטוח אם זה אכן עם תרגום, אבל לפי אחד העובדים באוזן השלישית בירושלים טען כי העותק שלהם הוידאו מתורגם (טרם בדקתי בפועל).

עודד
מוריס
אורח

הודעהפורסם: 13:46 14/12/03    נושא ההודעה: דוני דארקו הגב עם ציטוט

גיליתי את האתר בליל אמש בזמן שחיפשתי ביקורת על הסרט החדש של דובר קוסשווילי, נכנסתי לגוגל, הקשתי את שם הסרט "חתונה מאוחרת", על מנת להיכנס לאתר הסרט במעריב ולבדוק אם באתר זה אוכל למצוא ביקורת על הסרט החדש. גוגל נתן לי כמה וכמה תוצאות ואחת מהן היתה האתר הנוכחי < יש שיאמרו שה-PORTAL שלי הנחה אותי לכאן >. בקיצור, לאחר עיון של קרוב לשעה באתר החלטתי להוריד את הסרט דני דארקו בקאזה < כן, אל תיראו המומים, הוא נמצא בקאזה > וכל שוכרי קלטות ה-DVD והידואו למיניהם יוכלו כעת לשמור עותק של הסרט על המחשב ולצפות בו כאוות נפשם. לאחר צפיה אחת בסרט אני יכול לומר שההתעסקות באובר ניתוח של הסרט די חוטאת < לעניות דעתי כמובן > למטרה של הסרט. הביקורת שהכי מתקרבת לתחושה שאני ספגתי מהסרט היא הביקורת של יעל, היא ביקורת עגולה ולא נכנסת לפרטים הקטניים והכירורגיים של הסרט. אני שותף לתחושתה של יעל באשר להזדמנות שניתנה לדוני < נער חריג במובן החיובי של המילה ועקב חריגותו אף בודד > לחוות אהבה, שנאה, שעמום, דחייה, כעס, רצון לנקמה, כמיהה לנגיעה, כל ספקטרום הרגשות שמאפיין יצור אנושי באשר הוא ולטעת בצופה את התחושה שהשינוי הוא פונקציה של הרצון שלנו לקום ולשנות ואילו דטרמניזם באדם הוא תולדה של קבעון מחשבתי שמונע מהאדם להתפתח ולמצות את היכולות האמיתיות שלו. כל הדיבורים על יקומים מקבילים מחזירים אותי לחווית המטריקס, חוויה שדי נפגמה עם ההמשכונים הנוספים שנועדו להגדיל בכמה אפסים את חשבונות הבנק של האחים ואשובסקי. אני מעדיף כרגע להתעלם מהדיבורים והניתוחים על עניין היקומים המקבילים ולהביט על הסרט מזווית אישית שלי.

סוף ההודעה קוצץ. מאוד מעציב לשמוע, שהחלטה אליה הגעת אחרי כשעה באתר, היא הורדה לא חוקית של סרט קולנוע. אם זה לא היה ברור, אנחנו לא מעודדים מעשים כאלו ורואים בהם זילזול כלפי הסרט (בין שאר הדברים). בכל מקרה, בדיון הזה יש להתרכז ב"דוני דארקו", הודעות שיכילו תכנים הפסולים בעיני, ימחקו לגמרי.
אורן
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 20:48 28/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

סתם לידע כללי:
השיר Mad World בביצועו של גרי ג'ולס (שהוא "שיר הנושא" של הסרט), נמצא בראש מצעד הכריסמס הבריטי:
http://e.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=1000&id=484390
[למי שלא מכיר או רוצה להזכר, יש בדף הביקורת אפשרות לשמוע חלק מהשיר]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
עמוד 2 מתוך 4

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי